Eminevim İle Ev Sahibi Nasıl Olunur?


Eminevim İle Ev Sahibi Nasıl Olunur - Kredim.gen.tr

Eminevim Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirmektedir. Sistem faiz ödemeden kişinin istediği yerden istediği gayrimenkulü almasını sağlar.

Ev almak isteyen bir kişi öncelikle ne kadarlık bir  ev almak istediğini bilmelidir. Bu ev aralığı 30.000 TL ile 500.000 TL arasındadır. Daha sonra kaç ay taksit yapılacağını belirtir. 60 aydan 120 aya kadar varan taksit imkanları eminevim sisteminde sizlere sunulmaktadır. Taksit sayısı aynı zamanda o gruptaki kişi sayısını ifade eder. 60 ay taksit 60 kişi demektir. Her ay gruptaki kişilerin ödediği taksitlerin toplamı bir ev parasına tekabül eder. Bu sistemde bir ev almak için; evin toplam değeri üzerinden % 10 peşinat ve organizasyon ücreti ödemek yeterlidir.

Müşteriler bu ücretleri ödedikten sonra; eve girmiş olur. Her ay havuzda toplanan bir ev parası ile noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucunda bir kişi ev hayaline kavuşmaktadır. Bu durum tıpkı halk arasında yapılan altın günleri gibidir. Peşinatı düştükten sonra; evin bedeli doğrudan taksit sayısına bölünür. Böylece her ay ödenen taksitlerle ev sahibi olunmuş olur. Sistemde evini alan kişi kiradan kurtulup kendi evine geçtiği için; gruptaki diğer kişilere kira yardımı yapar. Çünkü gruptaki diğer kişilerin parası ile evini almıştır ve henüz onlar kirada oturmaktadır. Yapılan kurada ilk aylarda kurada çıkmayan kişiler, kendinden önce ev alanlardan kira yardımı alırlar.

Evini ilk aylarda alan kişiler; kendinden önce evini alması gereken kişilere kira yardımı yapacakları için, evin değeri üzerinden bir miktar daha fazla ödeme yaparlar. Evini sonradan alan kişiler ise; belli bir kira yardımı aldıkları için daha az ödeme yaparlar. Bu sistemde müşteriler; evini alana kadar kira yardımı aldığı için, taksitleri sürekli olarak belirli oranda düşer. Evini aldıktan sonra kira yardımı yapacağı için taksitleri belli bir seviyeye gelir ve dengelenir. Taksit sayısının yarısına kadar kurada çıkmayan kişiler bu sürede ev sahibi olur ve belirlenen kesim tarihinde müşteri evini teslim alır ve sonrasında kalan taksitlerini de sabit bir biçimde ödemeye devam eder.

Taksitlerin faizsiz olması ve organizasyon dışında ekstra bir ücret alınmaması eminevim sisteminin en büyük avantajlarıdır ve bu sistemde kesinlikle eninde sonunda bir ev sahibi olunur.

Sponsorlu Bağlantılar

Eminevim İle Ev Sahibi Nasıl Olunur? ile Benzer Yazılar:

31 Ekim 2013 Saat : 10:26
Okunma 2.105

Eminevim İle Ev Sahibi Nasıl Olunur? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sponsor Bağlantılar